Sivuston ylläpito:

kannonkiertajat-logo

  Autosuunnistuksen luokituspisteet 2019              
                     
      Yht. 9.2. 6.7. 14.9. 27.9. 28.9. 12.10. 26.10.
M Timo Saarinen (M2020) TCOF 22 4 2 2 4 4 2 4
M Juha Heikkilä (M2020) VaToSUA 15 3     1 3 4 4
M Stefan Åstrand (M2020) UFAK 13 1 3 1 4   2 2
M Eero Koski (M2020) LaihUA 11 2     3 2 4  
M Jari Kulmala (M2020) KangUA 10       2 2 3 3
M Jaakko Viljanen (M2020) LapUA 9   1   2 4   2
M Pekka Virtanen (M2020) AAU 7 3       1   3
M Riku Bitter (M2020) RiiUA 6 4       2    
M Jukka Lahtinen (A2020) AL-Lohja 4 2       1   1
M Iiro Rousku (A2020) NaSU 1              1
                     
A Toni Koivisto (M2020) FoSUA 25 3 2 4 4 4 4 4
A Antti Nousiainen (M2020) LamUA 13 1   1 2 4 2 3
A Markus Riiho RiiUA 12   4 3 3     2
A Joni Halme FoSUA 12   3     3 2 4
A Einari Fyhr AnkUA 11   1 2 2 2 1 3
A Niko Viljanen LapUA 7       1 3 3  
A Ari Varjonen RauUA 4 3       1    
A Riku Rousku NaSU 3       3      
A Sami Ekola AL-Härmä 2 2            
A Kari Virtanen NaSU 2 2            
A Miikka Mäenpää AAU 2     2        
A Jari Ohrankämmen HRCF 2             2
A Pasi Winberg HyUA 2             2
                     
B Timo Laitinen EPUA 12   3   2 4 3  
B Juha Ristikangas LapUA 11     2 4   2 3
B Ari Tuomala JSAST 11 3   1 1 1 2 3
B Immo Mörönen AlavUA 9     4 3 1   1
B Hannu Pusa (A2020) TCOF 7         1 2 4
B Antti Erämaja AL-Hki 6 1 1   2     2
B Jarno Kotajärvi AL-Kuopio 5   2       3  
B Mikko Heikkilä LaihUA 5 4           1
B Antti Niemelä HyUA 5 3           2
B Arto Malkakorpi AL-Härmä 4 4            
B Marko Hakola LapUA 4 4            
B Jyrki Vainikainen SBR 4       1 3    
B Jani Joensuu TamUA 3     3        
B Harri Lukkarila RaaUA 2 2            
B Merja Pesonen RaaUA 2 2            
B Andrei Kruger UFAK 2     2        
B Kari Paulin TAUK 2         2    
B Mikko Peltonen VaToSUA 1             1
                     
C Mikko Törvi (B2020) EPUA 13     2 4 3   4
C Lauri Kattelus AL-Härmä 7 3 2     2    
C Jussi Pasanen I-HelUA 7     1   3   3
C Jaana Luhtala LaihUA 6   3   3      
C Lasse Vainikainen SBR 6       2 4    
C Johanna Erämaja LopUA 5     3       2
C Eemi Salo RiiUA 5 1         4  
C Vihtori Syynimaa AL-Härmä 4   4          
C Jari-Pekka Karjanlahti KurikanUA 4   3     1    
C Jukka Kinnari JurvanUA 4         4    
C Janne Näykki LapUA 3   1   2      
C Teemu Hakala AAU 2 2            
C Hannu Hirsivaara AL-Lohja 2   2          
C Matti Similä LaihUA 1 1            
C Aleksi Hirvilampi ÄhtUA 1       1      
C Erica Wärnman NNSB 1         1    
C Antti Väätäinen NilUA 1           1  
C Aki Raitala TAUK               1

Alueelliset AS-sivut

Autosuunnistus.net toimitus

AS-uutiset & juttuvinkit: Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.

Kilpailukalenteri: Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.

Tilastot: Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.

Nousupisteet 2019 päivitetty

Nousupisteet 2019

SM ja CUP -pisteet 2018

SM- ja CUP-pisteet 2018 (pdf)

Kilpailuja:

JSN Gruve template designed by JoomlaShine.com